Anna Goluba

Wpisy z tagiem: emisariusz

czwartek, 15 grudnia 2011

Wystarczy odpuścić, a wtedy to, czego dotąd szukaliśmy pełni napięcia, znajduje się samo. Dlaczego? Bo gdy odpuścimy, ma wreszcie otwartą drogę do nas, napięcie natomiast stwarza niewidzialną, lecz bardzo silną zaporę, blokadę energetyczną, powodującą z kolei, że każda droga zamienia się w ślepą uliczkę w której w dodatku jest ciemno i nerwowo. Jak zatem szukać? Tak, żeby to, czego szukamy nas znalazło?

Spokojnie, z wewnętrznym przekonaniem - "Wiem, że znajdę. Niewykluczone też, że znajdę coś zupełnie innego, niż to, czego szukam, a wtedy okaże się, że właśnie o to chodziło, choć nim wyruszyłam na poszukiwania, nie miałam o tym pojęcia". Sam bowiem już moment "startu", a potem proces poszukiwawczy porusza energię wokół nas.
To jest tak, jakbyśmy - w sposób czynny, będąc swoimi własnymi emisariuszami - wysyłali w świat zawiadomienie o naszym pragnieniu. Prędzej lub później dostaniemy odpowiedź. Taką, jakiej się spodziewaliśmy lub taką, jaka dopiero się przed nami odsłoni. Ale dostaniemy ją na pewno. I odtąd już nic nie będzie takie samo, jak przedtem; zarówno w mikro -, jak i w makroskali naszego świata. Bo temu właśnie służy każda wyprawa - zmianie. 


| < Kwiecień 2018 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Zakładki:
Mój poprzedni blog
Jeśli chcesz współpracować ze mną - w dziedzinie literatury, ezoteryki lub w innej, która będzie interesująca dla Ciebie i dla mnie; jeśi chcesz podzielić się ze mną przemyśleniami na tematy, które poruszam na swoim blogu...
Moje publikacje
Moja sztuka teatralna
Tagi
(C) Copyright by Anna Goluba  PustaMiska - akcja charytatywna