Anna Victoria Goluba
Blog > Komentarze do wpisu

***


Wystarczy odpu¶cić, a wtedy to, czego dot±d szukali¶my pełni napięcia, znajduje się samo. Dlaczego? Bo gdy odpu¶cimy, ma wreszcie otwart± drogę do nas, napięcie natomiast stwarza niewidzialn±, lecz bardzo siln± zaporę, blokadę energetyczn±, powoduj±c± z kolei, że każda droga zamienia się w ¶lep± uliczkę w której w dodatku jest ciemno i nerwowo. Jak zatem szukać? Tak, żeby to, czego szukamy nas znalazło?

Spokojnie, z wewnętrznym przekonaniem - "Wiem, że znajdę. Niewykluczone też, że znajdę co¶ zupełnie innego, niż to, czego szukam, a wtedy okaże się, że wła¶nie o to chodziło, choć nim wyruszyłam na poszukiwania, nie miałam o tym pojęcia". Sam bowiem już moment "startu", a potem proces poszukiwawczy porusza energię wokół nas.
To jest tak, jakby¶my - w sposób czynny, będ±c swoimi własnymi emisariuszami - wysyłali w ¶wiat zawiadomienie o naszym pragnieniu. Prędzej lub póĽniej dostaniemy odpowiedĽ. Tak±, jakiej się spodziewali¶my lub tak±, jaka dopiero się przed nami odsłoni. Ale dostaniemy j± na pewno. I odt±d już nic nie będzie takie samo, jak przedtem; zarówno w mikro -, jak i w makroskali naszego ¶wiata. Bo temu wła¶nie służy każda wyprawa - zmianie. 


czwartek, 15 grudnia 2011, annago1
(C) Copyright by Anna Victoria Goluba  PustaMiska - akcja charytatywna